Kurumsal

Taxim Town Hotels, sıcak ve konforlu konaklama için mükemmel tesisler kurar.

Taxim Town Hotels, İstanbul’un en canlı bölgesi Taksim ve Beyoğlu’nda Taxim Town Hotel ve Elite tesisleriyle hizmetini sürdürüyor. Tesislerimizi şehrin en canlı bölgelerinde konumlandırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Taxim Town Hotels, İstanbul’un en canlı bölgesi Taksim ve Beyoğlu’nda hizmet veren iki otele sahiptir. Kurumumuz otelcilik sektöründe Türkiye’nin en canlı bölgelerinde tesisleşme çalışmalarını sürdürmektedir. Hizmet kalitesini arttıran çalışmalarının paralelinde yatak ve konaklama kapasitesini de arttırmak için yatırım çalışmalarını sürdürmektedir. Taksim Town Hotels, Ümit Bal Turizm Ltd. Şti. bünyesinde gelişmekte olan kaliteli bir markadır.

Çağdaş ve geliştirmeci bir anlayış ile işletmelerine devam ettiğimiz otellerimiz Taxim Town Hotel ve Elite Taksim, Beyoğlu, İstanbul’da Hizmet vermektedir. Taxim Town Hotel, modern, sanatsal ve zarif tasarımlı 36 odaya sahiptir. Merkezi bir ortamda benzersiz yatak, kahvaltı ve diğer konaklama birimlerini en iyi şekilde sunmaktadır. Deluxe Double Room, Deluxe Triple Room, Deluxe Family Room olarak sınıflandırdığımız odalarımız çağdaş tasarımlı ve tüm ihtiyaçları karşılayan lüks imkanlara sahiptir. Taxim Town Elite, son derece zevkli ve konforlu tasarlanmıştır. Otellerimizde hizmet kalitemizi gün geçtikçe daha da arttırarak misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz.

Otellerimizde kapasitemiz 25 Adet Deluxe Double, 17 Adet Deluxe Triple, 12 Adet Deluxe Family Room tipinde 54 oda ile konaklama hizmeti vermektedir.

Deluxe Double Room, sessiz ve konforlu klimalı odalar, İstanbul’un merkezinde keyifli konaklama sunmaktadır.

Deluxe Triple Room, klasik ve modern mobilyaların şık bir kombinasyonundan oluşur.

Deluxe Family Room tüm aile rahat edebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Konukların her gün çay, kahve ve diğer içeceklerinin tadını çıkarabilecekleri rahat salonu, restaurantı ve ortak alanları bulunmaktadır. Her gün lezzetli kahvaltı servis edilmektedir. Konuklara ücretsiz alkolsüz içecekler, çay, kahve ve kurabiyeler sunulmaktadır.

2
Tesis
54
Kapasite
30
Personel
1080
Müşteri/Ay

HİKAYEMİZ